AL.50-25-250 - Cilindru Hidraulic
SKU CH50-25-250 Categorie Cilindri Hidraulici
Include TVA
Termen de livrare  1-3 zile
Cilindru hidraulic cu diametru interior de 50 mm, diametru arborelui de 25 mm si o cursa de 200 mm cu o presiune maxima de lucru de 250 bar. Forta de impingere la 130 bar este de 2500 kg. Dimensiunea cilindrului inchis este de 340 mm.
help_outlineÎntreabă despre produs